Akce

Stěhování firem a kanceláří

Stěhování firem

Chystáte se přestěhovat svou firmu do nové budovy? Obraťte se na profesionály!

Stěhování firmy jsme schopni zorganizovat tak, aby jste mohli nerušeně pokračovat ve své činnosti. Při stěhování se zcela přizpůsobíme Vašim potřebám.

Kompletně přestěhujeme veškeré zařízení Vaší společnosti – kancelářskou techniku, nábytek i další vybavení. Stěhování realizujeme vždy rychle, precizně a s ohledem na individuální potřeby klienta. Pro hladký průběh stěhování máme k dispozici speciální přepravky, do kterých je možné bezpečně uložit Vaše věci. V případě zájmu Vám také můžeme zapůjčit obalový materiál.

Stěhování kanceláří

Před stěhováním kanceláří je vhodné si nejdříve domluvit osobní schůzku s naším technikem, který si dané místo prohlédne a sdělí Vám odhad ceny. V rámci samotného stěhování zajistíme pomocí vhodných balicích materiálů bezpečnou přepravu Vašeho veškerého vybavení, které přestěhujeme s nejvyšší pečlivostí na dané místo určení.

Čas stěhování rádi přizpůsobíme Vašim potřebám. Abyste nemuseli kvůli stěhování zastavovat provoz, je možné se s naším kompetentním pracovníkem domluvit na stěhování kanceláří i v nočních hodinách.


<< Zpět na stránku stěhování

Důvody proč zvolit nás
DBÁME NA INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
V oblasti stěhování, vyklízení i bourání máme dlouholeté zkušenosti, plně se přizpůsobíme Vašim přáním a potřebám a vyjdeme Vám maximálně vstříc. Připravujeme pro Vás také nejrůznější akce a výhodné nabídky.
VYTVOŘÍME NEZÁVAZNOU NABÍDKU
Na osobní schůzce Vám po shlédnutí prostor vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku a časový plán na míru.
JSME K DISPOZICI NONSTOP
Naše služby poskytujeme NONSTOP po celé ČR. Doprava po Praze je pro naše klienty zdarma. Ceny za stěhování závisí na objemu přepravovaného nákladu - neúčtujeme si ceny za hodinu!