Akce

Stěhování bytů

Na stěhování bytů jsme těmi pravými odborníky. Doporučíme Vám, co zabalit nejdříve, jak se správně nachystat a jak vše zabezpečit, aby nedošlo k žádné škodě.

Po příjezdu do nového bytu Vám dle Vašich požadavků rozestavíme nábytek, pomůžeme s pověšením obrazů nebo lustrů i s případnými dalšími pracemi.

Nabízíme dvě formy stěhování bytů:

Klasické stěhování bytu

Při klasickém stěhování bytu Vám nejdříve zapůjčíme pevný obalový materiál, abyste si vše mohli v klidu zabalit a nachystat. Až budete mít vše na stěhování připraveno, spojíte se s našimi pracovníky, kteří za Vámi přijedou v domluvený čas a opatrně přestěhují veškeré zařízení Vašeho bytu do přistaveného stěhovacího vozu.

Stěhování bytu bez starostí

Pro klienty, kteří by během stěhování svého bytu chtěli být raději mimo celý ruch a shon stěhování, nabízíme variantu stěhování bytu bez starostí. U tohoto typu stěhování zákazník pouze navrhne postup stěhování a o zbytek se už postaráme my. Veškeré věci pečlivě zabalíme, naložíme do připravených stěhovacích vozů a odvezeme na místo určení, kde je podle pokynů rozestavíme.


<< Zpět na stránku stěhování

Důvody proč zvolit nás
DBÁME NA INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
V oblasti stěhování, vyklízení i bourání máme dlouholeté zkušenosti, plně se přizpůsobíme Vašim přáním a potřebám a vyjdeme Vám maximálně vstříc. Připravujeme pro Vás také nejrůznější akce a výhodné nabídky.
VYTVOŘÍME NEZÁVAZNOU NABÍDKU
Na osobní schůzce Vám po shlédnutí prostor vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku a časový plán na míru.
JSME K DISPOZICI NONSTOP
Naše služby poskytujeme NONSTOP po celé ČR. Doprava po Praze je pro naše klienty zdarma. Ceny za stěhování závisí na objemu přepravovaného nákladu - neúčtujeme si ceny za hodinu!