Akce

Reference

Ministerstvo obrany ČR

  • rekonstrukce a stěhování kanceláří, budovy II, VI a VII
  • pokládání koberců, stěhování težkých břemen, opravy chodníků, rekonstrukce podlah 
  • vyklízení budov lesního hospodářství

Radek Boček

  • bourání bytového jádra a odvoz suti : "Vzkazuji velkou poklonu a velký dík vašim drakům ! Skvělá práce a děkuji. Radek Boček"

Luděk Magnusek

  • stěhování bytu : "Rád bych moc poděkoval za hladký, klidný a příjemný průběh stěhování a vystěhování bytu. Vaši pracovníci jsou milí, vstřícní, ochotní a naprosto profesionální. Nevím jak lépe chválit a poděkovat. Luděk Magnusek."

Ing. Josef Němeček

  • vyklízení bytu : "Říká se s nadsázkou, že je lépe vyhořet než malovat. No budiž, ale stěhování či vyklízení je ještě horší. Tedy alespoň pokud nemáte pomoc od opravdových profesionálů. Pro mne jimi po poslední zkušenosti rozhodně jsou lidé od firmy STĚHOVÁNÍ RADOST. Ochotní, vstřícní, neuvěřitelně rychlí a pracovití a to i po několika hodinách usilovného snažení a nošení těžkých břemen, nemluvě o čtvrtém patře bez výtahu. Já bych za těchto okolností určitě nedokázal být stále tak příjemný a usměvavý jako byli oni. Jsou věci, které zní neuvěřitelně a sotva se dají jen tak pochopit, zkrátka něco úžasného. Dlouhé hledání na internetu a obvolávání firem se rozhodně vyplatilo, nakonec byla vybrána ta správná, oproti jiným dokonce ne drahá a navíc s domluvou na krátkém termínu. Potěšitelná byla i přímo vzorová dochvilnost. Pokud si z mé chvály myslíte, že jsem agentem této firmy, mýlíte se. Však zkuste sami a uvidíte, prostě jsem jenom nenašel žádná negativa a nějak mi to všechno nezapadá do dnešní uspěchané doby, ve které je obyčejně nějak málo času na serióznost. Ing. Josef Němeček"
Důvody proč zvolit nás
DBÁME NA INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
V oblasti stěhování, vyklízení i bourání máme dlouholeté zkušenosti, plně se přizpůsobíme Vašim přáním a potřebám a vyjdeme Vám maximálně vstříc. Připravujeme pro Vás také nejrůznější akce a výhodné nabídky.
VYTVOŘÍME NEZÁVAZNOU NABÍDKU
Na osobní schůzce Vám po shlédnutí prostor vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku a časový plán na míru.
JSME K DISPOZICI NONSTOP
Naše služby poskytujeme NONSTOP po celé ČR. Doprava po Praze je pro naše klienty zdarma. Ceny za stěhování závisí na objemu přepravovaného nákladu - neúčtujeme si ceny za hodinu!